į pradžią turinys susisiekite  
Friz by Živilė » straipsniai

 

     Nors dar orai šilti, o dienomis lepina saulutė, bet jau ruduo. Jau pražydo Astros Jurginai, gėlių darželiai pasipuošė rudeninėmis spalvomis. Gamta pereina į naują ciklą. Odos priežiūrą irgi galima sudėlioti į ciklus. Ir besibaigiant vasarai pats metas atstatyti odos drėgmės balansą. Saulės ir jūros vėjo nugairinta oda labiausiai būna dehidratuota (trūkumas drėgmės). Tuomet ji pradeda šerpetotis, tempti, gali atsirasti spuogelių. Oda atrodo papilkėjusi su dėmelėm, praradusi stangrumą. Kad to išvengti ir džiaugtis lygia spindinčia oda rekomenduojama atlikti drėkinančias procedūras.

      Drėkinančios Hydramemory express procedūros su Itališka kosmetika [comfot zone].

     Kodėl Hydramemory?

     Visi žinome, kad žmoguje yra vandens daugiau nei 70% mūsų organizmo svorio. Vanduo yra būtinas visiems gyvybiniams mūsų organizmo procesams. Ypatingai reikalingas ir odai, nes esant dehidratacijai, oda tampa pilka, išblyškusi, sausa, šerpetojanti.

     Oda atlieka daugybę funkcijų, keletas iš jų tai apsauginė – neleidžia mechaniškai pažeisti odos, bei išgarinti organizmui vandenį. Taip pat transportinę funkciją,- odoje baltymai perneša vandens molekules iki hialurono rūgšties, kurioje vanduo kaupiamas ir saugomas, tarsi rezervuaras. Dėl šių funkcijų mūsų oda atrodo sveika ir gyvybinga, todėl labai svarbu, šias funkcijas palaikyti visą gyvenimą.

    Hydramemory express – procedūra, skirta veidui, kaklui ir dekoltė zonai, kuri atkuria odos drėgmės natūralų balansą. Ši procedūra taip pat odai suteikia glotnumo, tonuso žvilgesio. Hydramemory gražina epidermiui vandens pusiausvyrą ir taip pat prailgina odos jaunystę. O unikalus šepetėlių masažas tonizuoja ir liftinguoja odą.

Grožio specialistė Živilė Saulėnienė

 

Speciali odos priežiūra

                          Ar žinojote, kad Kinijoje pjaustoma milijardai celiuliozinių kaukių. Bet pjaustymo aparatai yra nevalomi, ir visi puikiai žinome, kas yra dulkių erkutės. Tad prieš pirkdami pigias celiuliozines kaukes pagalvokit, ar jos už tą kainą tikrai buvo išvalytos.

                          BIODROGA Bioscience Institut gamykla išsprendė šį klausimą, tiesiog įsigydama patį pjaustymo aparatą. O apie vokiečių švarą kuriamos legendos. Šiuo metu BIODROGA Bioscience Institut turi plačią celiuliozinių kaukių, bei jas papildančių koncentratų liniją.

                          Blue Orchid – skamba paslaptingai. Ar esat matę ją ne dažytą, o tikrąją mėlynąją orchidėją?

Auganti Pietryčių Azijoje Mėlynoji Orchidėja yra grožio ir ilgaamžiškumo simbolis. Iš jos išgaunama veiklioji medžiaga jau daug šimtmečių žinoma dėl savo regeneruojančių ir apsauginių savybių. Kaukė papildyta drėkinančiu kompleksu – hialurono rūgštimi ir Hidro ekstraktu. O taip pat polisacharidų spektru, bei drėgmės apsauga Hydroprotektor.

                          Ne ką prastesnė ir White Truffle Anti-Age kaukė. Baltieji Trumai – gurmaniškas grybas, kuris auga giliai po žeme, kur jų nepasiekia joks šviesos šaltinis, kuris paprastai būtinas augalams. Kompensuodami šį trūkumą trumai gyvena simbiozėje su kitais augalais, medžiais ar krūmais. Per savo šaknis augalai tiekia šiems grybams vandenį, bei koncentruotas medžiagas. Dėl gaunamų itin koncentruotų maistinių medžiagų, šie grybai yra ypatingas ir efektyvus ginklas prieš odos senėjimą.

                          Ar žinojote kad Baltieji Trumai turi teigiamą poveikį odos tankiui? Jau po 30 dienų naudojimo pastebimas taip vadinamas „Filler – Effekt“ (užpildymo ekstraktas). Odos storis padidėja 0,39 mm. O naudojant White Tuffle Anti-Age koncentratą kelis mėnesius pašviesėja pigmentinės dėmės. Plataus poveikio Baltųjų Trumų ekstraktas taip pat puikiai naikina paakių paburkimą.

                          Baltųjų Trumų koncentratas, tripeptidai, kviečių proteinai bei polisacharidai puikus kosmetinių medžiagų pluoštas esantis BIODROGA White Truffle Anti-Age kaukėje.

                          O dabar nusikelkime į Prancūziją, Šampanės vynuogynus. Nepasakosiu šampano gaminimo subtilybių, bet šis gėrimas turbūt moterų mėgstamiausias. Net žvelgiant pro taurės stiklą kylančius burbuliukus, užburia ir nuneša mintis tolyn, atitrūkstant nuo kasdienybės. Taip ir  Luxurious Grape kaukė turi tai, kas suteikia gyvybingumo ir energijos išblyškusiai, papilkėjusiai odai. Suteikia jai švytėjimo.

                          Papildyta energizuojančiu kompleksu iš vienaląsčių mikro-dumblių (Euglena Gracilis), kurio ekstraktas tarsi pažadina odos ląsteles ir suaktyvina jų metabolizmą ir cirkuliaciją. Todėl oda tampa gyvybingesnė, sustangrėja veido kontūrai, smulkios linijos ir raukšlės tampa lygesnės. Ir tai dar ne viskas. Luxurious Grape tikrai prabangi, nes praturtinta drakono vaisiumi, polisacharidais, kurie stimuliuoja odos kolageno ir elastino sintezę. Bei Energy Booster.

                          Energy Booster yra pirmoji kosmetinė medžiaga pagaminta Taurino pagrindu. Taurinas yra amino rūgštis, žinoma dėl savo energizuojančių savybių. Veiklusis Energy Booster ingredientas švelniai stimuliuodamas mitochondrijas, pagerina energijos gamybą odos ląstelėse. Tai stimuliuoja ląstelių metabolizmą, sumažina nuovargio žymes, atkuria odos gyvybingumą. Energy Booster padvigubina fibroblastų (dermos ląstelių) ilgį, tam, kad susiformuotų daugiau kolageno, elastino ir hialurono rūgšties jungiamuosiuose audiniuose, ir oda įgautų daugiau stangrumo, bei pagerėtų jos struktūra.

                          Dar viena celiuliozinė De-Stress Algae – raminanti kaukė su mikro-dumblių ekstraktu praturtintu auksu. Tai tropinių mikro-dumblių „Tetraselmis Suecica“ (žalieji jūros dumbliai) ekstraktas pasižymintis yptingai raminančiu poveikiu jautriai odai. Mikro-dumbliai turi baltymų mineralų ir kitų vertingų medžiagų. Kaukės sudėtyje yra D-Panthenol žinomas dėl savo raminančių savybių, polisacharidai ir Ginkmedžių ekstraktas, kuris švelniai stimuliuoja jautrios odos metabolizmą ir mikrocirkuliaciją, stiprina jos funkcijas. Oda tampa glotnesnė ir elastingesnė.

                          Taigi pabaigai  -  kodėl BIODROGA celiuliozinės kaukės vertingos:

·       Pirmoji celiuliozinė kaukė pagaminta Vokietijoje – Baden Badene

·       Pagaminta pagal griežtus Vokietijos higienos standartus

·       Celiuliozinis audinys – tai odai ir aplinkai nekenksminga medžiaga veikliųjų medžiagų perdavimui

·       Ypač plonas audinys prisitaiko prie, bet kurio veido kontūrų

·       Paprastas ir greitas naudojimas

·       Labai patogu keliaujant

·       Celiuliozinis audinys gaminamas pagal Izraelyje sukurtą specialią audimo technologiją

Paruošta pagal BIODROGA Bioscience Institut medžiagą

Živilė Saulėnienė